KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Millega täpselt Wall Design Eesti OÜ tegeleb?

Wall Design Eesti OÜ tegeleb erinevate seinakujundustoodete müügi ning paigaldusega. Meie valikus on palju erinevaid seinakujundustooteid ning meilt saab tellida ka eritellimusel polsterdatud mööblit ja muid väiksemaid mööbliesemeid seintega seonduvalt. Me ei tooda mööblit ise vaid teeme koostööd erinevate mööblitehastega. 
Seinakujundustoodete näidistega ning kangaste näidistega saab tutvuda eelneval kokkuleppel meie showroomis aadressil Juuliku tee 3, Sakus.
Pakume nii mõõdistus- kui ka paigaldusteenust üle Eesti, soovi korral samuti Skandinaavia maades.

Millest alustada?
Kui sul on soov uuendada oma seinu, siis alustama peaks ideest ning materjalivalikust.
Kui sul puudub idee, siis soovitame esmalt pöörduda sisekujundaja poole, kes aitab luua just sellised lahendused, mis sulle meelepärased on ning mis sobituvad sinu kodu interjööriga. Soovitame eelnevalt tutvuda erinevate sisekujundajate portfooliotega, et viia end kurssi, millise sisekujundaja stiil või maitse just teile sobib.
Soovi korral valmistame kliendile eelnevalt visualiseeringu soovitud lahenduse kohta.
Sisekujundusteenust me kahjuks ise ei paku, kuid kui endal on visioon või idee olemas,  siis saame teostada eelnevalt visualiseeringu, et tekkiks pilt, kuidas soovitud lahendus välja võiks näha.
Visuaaliseerimise hind sõltub töö mahust. Hind alates EUR 75.

Millist infot vajame hinnapakkumise tegemiseks?

Selleks, et saaksime teha hinnapakkumise, vajame infot selle kohta, millisest tootest olete huvitatud, mis on seina laius ning kõrgus, kuhu soovitud toodet paigaldada soovite, samuti infot objekti asukoha kohta, kui soovite tellida koos meie paigaldusega. Lisaks oleks hea, kui saaksite saata ka pildi antud seinast, kuhu tooted paigaldada soovite, sest paigalduse hind sõltub alati ka pistikute, muude avade ning erilõigete vajadusest.
Päringu saad meile saata SIIT.


Mis hetkest hakkab lugema tarneaeg?

Tarneaeg sõltub otseselt ettemaksu laekumisest ehk siis hakkab kehtima sellest hetkest, kui on toimunud 50% ettemaksu laekumine Wall Design Eesti OÜ pangakontole.
Kui objektil on vaja teostada mõõdistus, siis hakkab tarneaeg kehtima hetkest, kui klient on peale mõõdistust kirjalikult kinnitanud projekti joonise.